Televizyon Dizilerinin AB ve Total Reyting Sonuçları

Reyting Sonuçları
Reyting Sonuçları / Dizi Reytingleri

İstanbul (c) 2017
mesajimvar@yandex.com

Bütün televizyon kanallarının Total ve AB gruplarında reyting sonuçları. Hangi dizi ne kadar reyting aldı? En çok izlenen filmler hangisi? Bu soruların cevapları Reytingsonuclari.com'da. Haftalık ve aylık reyting analizlerini de yine sitemizde bulabilirsiniz.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Arzu Özkan  - mesajimvar {@} yandex.com

EDİTÖR
Ebru Şen - mesajimvar {@} yandex.com
Mehmet Kaplan - mesajimvar {@} yandex.com

HUKUK DANIŞMANI
Av. Gürol Savaş

REKLAM
mesajimvar {@} yandex.com

KULLANILAN YAZILIM
SetuP Haber Yazılımı - www.setup.com.tr

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
mesajimvar {@} yandex.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Reytingsonuclari.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası
©Copyrigth 2014 Reytingsonuclari.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Reytingsonuclari.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Reytingsonuclari.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Reytingsonuclari.com. However, sometimes the Reytingsonuclari.com uses third parties to process your information. Reytingsonuclari.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Reytingsonuclari.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Reytingsonuclari.comReytingsonuclari.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use Reytingsonuclari.comReytingsonuclari.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Reytingsonuclari.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Firmamıza ait olan Reytingsonuclari.com'un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri mesajimvar {@} yandex.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.
Bu site SetuP Haber Yazılımı kullanılarak hazırlanmıştır. 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun kapsamında yer alan her türlü itiraz ve taleplerinizi doğrudan site sahibine iletmeniz gerekmektedir. SetuP Yazılım, bu sitede yer alan içerikten sorumlu değildir.